aktualności

Wesele w dobrym stylu

Dodany: 2012-08-02 14:22:30
     
Możecie sami sami zadbać o własny styl nie pytając innych o zdanie. Aby to zrobić wystarczy zastanowić się między innymi jaką porą roku planujecie zrobić swoje wesele, uwzględnić miesiąc, miejsce ślubu oraz wesela.
Pora roku jest bardzo ważnym czynnikiem. Od tego zależy przecież ubiór Pary Młodej. A do tego trzeba przyporządkować elementy takie jak sala weselna czy wystrój kościoła.
Jeśli zdecydujecie się na odpowiednią porę jedno macie już za sobą.    Czy nowocześnie czy tradycyjnie musicie sami zadecydować. Możecie wymyśleć coś nowego i wyjątkowego. Jednak jeśli nie preferujecie nowoczesności przynajmniej w tym dniu wybierzcie styl klasyczny wesela. Bez zbędnych „fajerwerków” i udoskonaleń, które nie zawsze takie muszą być.
Wszystko co wymyślicie należy do Was i sami możecie ocenić czy pomysł będzie przydatny i będzie się Wam podobał. Macie wolną ręke i skorzystajcie z tego przywileju. Ktoś może i nawet powinnien pomóc w przygotowaniach ale pamiętajcie że to wy macie tutaj główne zdanie i jesteście odpowiedzialni za to jak będzie wyglądał Wasz ślub i wesele.
    Warto jednak przedyskutować wszystko z osobami które bezpośrednio związana z organizacją Waszego wesela.np rodzicami czy świadkami.
 

« powrót